Imprezy i catering

Nie masz pomysłu na imprezę, nie martw się! Zostaw to nam!

Z przyjemnością w naszej restauracji na Bemowie zorganizujemy każdą imprezę: przyjęcie rodzinne, chrzciny, komunię, urodziny, babyshower, babski wieczór, spotkanie wigilijne lub wielkanocne, ale też spotkanie biznesowe lub zamkniętą potańcówkę dla znajomych.

Smakuje Ci nasza kawa i domowe ciasta? A może nie masz czasu na gotowanie? Zamów catering do domu lub biura, jedzenie na święta, przekąski na party czy rodzinny obiad.

CieKawa to także doskonałe miejsce na wernisaże, koncerty, spotkania autorskie, a także zajęcia lub warsztaty.

Urodziny i zajęcia dla dzieci

W weekendy zapraszamy cyklicznie na rodzinne spotkania z gliną dla całych rodzin albo kreatywne zajęcia inspirowane książkami, które są wyjściem do wspaniałych zabaw, czyli CZYTAKI. Pod czujnym okiem animatorek, w naszym bistro na Bemowie, dzieci ciekawie spędzą czas, a rodzice zrelaksują się przy kawie i słodkościach.
W szczególny dla każdego dziecka dzień czyli  URODZINY zorganizujemy super przyjęcie i zabawę. Do wyboru mamy mnóstwo tematów urodzinowych, słodkie przekąski i torty w każdym kształcie i smaku. Przekonajcie się sami! Portfolio urodzinowe chętnie prześlemy drogą e-mailową lub udostępnimy na miejscu.

Informacje w kawiarni, telefonicznie +48 (22) 468 17 77 lub na email: ola@ciekawacafe.pl